Čvn
6
2011

Všechno je jednou poprvé

Velmi dlouho mi trvalo, než jsem se konečně rozhoupal a založil si blog. Ta chvíle nastala právě nyní. Již několik let se zabývám webdesignem. Právě o něm bude převážně obsah tohoto blogu. Termín je to poměrně hodně obecný. Napsal jsem ho schválně, protože bych nyní nerad slíbil nějaká konkrétnější témata, o kterých nakonec nenapíši ani řádek.

Jednoduše řečeno se rád učím nové věci a tak mě napadlo, že témata, která právě řeším, by mohla zajímat i někoho jiného. V ideálním případě by mohly články ušetřit někomu čas nebo by se v nich mohl něco nového dovědět. Sám nevím, jak se bude blog profilovat, ale můj prvotní záměr je takový, že zde budu psát nové poznatky, zkušenosti a nejspíše také řešení některých mých problémů.

Pro zvídavé naznačím o čem budou pravděpodobně některé z dalších článků. Snažím se nyní zvyšovat konverzní poměr webu ubytovacího zařízení. Můj další aktuální bod zájmu souvisí s webdesignem poměrně úzce. Je to nedostatek času. Uhodnete o čem tedy nejspíše budou další příspěvky?

Budu rád za každou kritiku, připomínky a dotazy. Na závěr bych chtěl poprosit o shovívavost. Přece jen je to moje poprvé.

Leave a comment